«

»

Jak założyć konto internetowe w PKO Inteligo

założyć konto pkointeligoInstrukcja jak założyć konto internetowe w PKO czyli Inteligo przez Internet. Zakładanie konta jest proste i szybkie, wystarczy wypełnić bezpieczny formularz czyli wniosek internetowy PKO BP SA. Dzięki poniższym podpowiedziom nie dasz się złapać na żadne haczyki, założysz konto Inteligo i wybierzesz opcje rachunku najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Wypełnienie wniosku Inteligo potrwa zaledwie kilka minut. Możesz założyć konto przez 24 godz. na dobę i 7 dni w tyg. Zaoszczędzisz czas nie decydując się na wyprawę do oddziału banku i stanie w kolejkach. Jeżeli chcesz poznać dokładnie zalety konta kliknij tutaj: Konto internetowe PKO Inteligo opinie i opłaty.

Wypełniając formularz o konto robisz to całkowicie bezpiecznie. Nowe okno z wnioskiem jest szyfrowane bezpiecznym protokołem https, więc poza bankiem nikt niepowołany nie ma dostępu do danych, które wprowadzasz we wniosku o założenie konta.

załóż konto - wniosek

Przygotuj niezbędne dokumenty i dane do założenia konta (24 godz. na dobę i 7 dni w tyg.) :

 • dowód osobisty
 • nr tel. np. komórkowego
 • adres poczty e-mail

Aby założyć konto PKOInteligo naciśnij link (Załóż konto – wniosek) – otworzysz w nowym oknie przeglądarki bezpieczny, szyfrowany formularz. Po kliknięciu na link nie zamykaj tej strony (bankowe-konto.net) a będziesz mógł przełączać okna i wypełnić wniosek korzystając z poniższych podpowiedzi, które uchronią Cię przed „ukrytymi opłatami”.

WNIOSEK STRONA 1 – TWOJE DANE

1. Wybór konta

pkointeligo kontoPolecam wybór indywidualnego albo firmowego (dla przedsiębiorców) darmowego konta bankowego. Łatwiej zarządzać na nim finansami, gdy do środków nie mają dostępu inne osoby.

 • Indywidualne – Dla jednej osoby prywatnej
 • Wspólne – Dla dwóch lub trzech osób prywatnych
 • Firmowe – Dla osób prowadzących działalność gospodarczą, wykonujących wolny zawód oraz spółek cywilnych

2. Wybór karty

Gdy chcesz dokonywać tradycyjnych płatności wybierz Vise Electron zaś, jeżeli chcesz mieć możliwość płatności bezstykowych wybierz MasterCard PayPass. Polecam wybór tej drugiej (MasterCard), ponieważ w każdej chwili możesz całkowicie zrezygnować z transakcji zbliżeniowych bez konieczności podawania PIN-u, wystarczy, że ustawisz limit na 0 zł.

Opis kart płatniczych:

Karta debetowa Inteligo Visa ElectronKarta debetowa Inteligo Visa Electron pozwala realizować bezpieczne płatności, również przez Internet i telefon, zarządzać limitami na transakcje oraz wypłacać gotówkę bez prowizji z ponad 3500 bankomatów.

 • Wypłaty bez prowizji z ponad 3500 bankomatów sieci PKO Banku Polskiego, eService i BZ WBK. Ze wszystkich pozostałych bankomatów w Polsce i na świecie w abonamencie za 4 zł miesięcznie – wystarczy aktywować usługę „Bankomaty bez granic”.

Karta debetowa Inteligo MasterCard PayPass – umożliwia realizowanie płatności, również przez Internet i telefon, wypłaty gotówki bez prowizji z ponad 3500 bankomatów i zarządzanie dziennymi limitami na transakcje, w tym na Karta debetowa Inteligo MasterCard PayPasspłatności bezstykowe.

 • Płatności we wszystkich punktach usługowo-handlowych na całym świecie, akceptujących karty MasterCard, w tym również transakcje bezstykowe (PayPass): bez podawania karty sprzedawcy oraz podpisu, z kodem PIN tylko dla transakcji powyżej 50 zł. Sieć terminali akceptujących płatności zbliżeniowe stale się powiększa, ich aktualną listę znajdziesz zawsze na www.paypass.pl.
 • Możliwość zarządzania limitami na transakcje bezstykowe: karta debetowa Pay Pass Inteligo pozwala na określenie maksymalnego dziennego limitu dla płatności zbliżeniowych (PayPass). Jeżeli, na przykład, ustawisz dzienny limit na transakcje zbliżeniowe bez konieczności potwierdzania PIN-em w wysokości 100 zł, w ciągu jednego dnia wykonasz nie więcej niż dwie tego typu płatności o wartości 50 zł. Jeśli zechcesz całkowicie zrezygnować z transakcji zbliżeniowych bez konieczności podawania PIN-u, wystarczy, że ustawisz limit na 0 zł. Nadal możesz realizować transakcje zbliżeniowe na kwoty wyższe od 50 PLN, do których autoryzacji konieczna jest weryfikacja PIN (lub podpisu w niektórych punktach usługowo-handlowych).

3. Dane osobowe – Dane kontaktowe – Adres zameldowania

wniosek o konto w pkointeligoWprowadzasz po kolei dane w pola formularza, aby bank mógł Cię zidentyfikować w systemie. Skontaktować się z Tobą i w wygodny sposób przysłać Ci umowy do podpisu.

Powyższy adres jest również adresem do korespondencji – jeżeli Twój adres korespondencyjny jest inny niż zameldowania odznaczasz tą opcje i wpisujesz adres korespondencyjny w polu, które się pojawi poniżej.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych – pozostawiasz zaznaczaną, aby bank mógł przygotować umowy o prowadzenie konta z Twoimi danymi osobowymi.

Kliknij na Dalej > aby przejść na drugą stronę wniosku.

WNIOSEK STRONA 2  – POTWIERDZENIE

Sprawdź czy wszystkie dane w formularzu są wpisane bezbłędnie. Jeżeli tak kliknij na Dalej a następnie Wyślij. Jeżeli musisz poprawić coś kliknij Popraw.

załóż konto - wniosek

Co teraz ?

 • Konsultant z banku zadzwoni do Ciebie, aby potwierdzić dane osobowe i odpowie na wszystkie pytania. Poprosi Cię o wymyślenie jakiegoś pytania i odpowiedzi na nie, która będzie potrzebna do późniejszej aktywacji (zapisz sobie to pytanie i odpowiedź albo zapamiętaj).

Np. Jaka jest moja ulubiona potrawa? – „Pierogi z jagodami i kompotem”.inteligo konto

 • Kurier kontaktuje się z Tobą telefonicznie i przywozi za darmo umowę do podpisania i pakiet aktywacyjny oraz kartę płatniczą. Zwykle dostarcza przesyłkę w ciągu 3 dni roboczych od wysłania wniosku. Podczas wizyty kuriera przygotuj dowód osobisty i jego kserokopię aby potwierdzić swoją tożsamość.
 • Aktywujesz konto przez telefon – numer znajdziesz w dostarczonym „pakiecie aktywacyjnym” (przypomnij sobie pytanie będące hasłem aktywacyjnym).

Gratuluje, to wszystko. Właśnie założyłeś/-aś swoje konto bankowe Inteligo w PKO BP. Szybko, wygodnie, bezpiecznie i przez Internet tak jak większość Europejczyków. Do tego PKO Bank Polski SA jest dużą i stabilną instytucją wiec będziesz zadowolony/na z konta.

opis konta——————————————————————–

Artykuł „Jak założyć konto PKOInteligo” jest chroniony prawami autorskimi Copyright © bankowe-konto.net. Nie może być kopiowany ani też przedrukowany bez zgody autora. Część elementów graficznych na stronie należy do instytucji finansowych, które udostępniają je zgodnie z regulaminem oferty.

Jak założyć konto internetowe w PKO Inteligo
1 głos, średnia: 5.00 (wynik: 97%)

1 komentarz

Przejdź do formularza komentarzy >>

 1. Mirosława

  Mam już kono osobiste w PKO BP, na które przelewana jest moja emerytura. Czy mogę zrezyzgnować z tego konta na rzecz konta inteligo?

  1. bankowy

   Witam, oczywiście może Pani bezpłatnie wypowiedzieć umowę o tradycyjne konto osobiste PKO BP w oddziale banku.
   Wniosek powinien być dostępny w placówce, można go też pobrać stąd:
   http://www.pkobp.pl/media_files/83e58390-4c73-4e96-b4b4-cfebdce6bb1e.pdf

   Proszę pamiętać że konto Inteligo zakłada się przez Internet, więc po wypełnieniu elektronicznego wniosku o konto Inteligo, umowy dostarczy bezpłatnie kurier. Pozdrawiam.

 2. arturo

  czy mogę wpłacać gotówkę na konto w oddziałach banku PKO ?
  czy wszystkie bankomaty PKO BP w Polsce są darmowe ?

  1. bankowy

   Tak można wpłacać gotówkę na konto w oddziałach i agencjach banku PKO BP.
   Wypłata gotówki w bankomatach Banku PKO oraz bankomatach eService i BZ WBK jest darmowa w całej Polsce.

 3. Rafał

  Jeśli posiadam konto osobiste za granicą, czy możliwy jest wtedy przelew z niego na konto w Inteligo? Czy waluta EURO przeliczana jest wtedy na ZŁOTÓWKI automatycznie?

  1. bankowy

   Zgadza się, wpłaty na konto Inteligo mogą być dokonywane w dowolnym banku w kraju i za granicą.

 4. Rafał

  Czy możliwe jest dostarczenie umowy wraz z pakietem za granicę? W tym przypadku do Niemiec;

  1. bankowy

   Przesyłka startowa do konta Inteligo jest dostarczana kurierem wyłącznie na terenie Polski. Odbiór jej jest możliwy osobiście, ponieważ konieczne jest podpisanie umowy o otwarcie konta Inteligo.
   Jeżeli nie może Pan podpisać umów na terenie Polski polecam zakładane także z zagranicy konto w mBanku:
   http://bankowe-konto.net/zakladanie-konta-z-zagranicy/

 5. Olivia

  Jeśli założenia konto przez internet to muszę iść do oddziału banku pekao żeby dostać kartę?i ile zapłacę za wydanie mi tej karty?

  1. bankowy

   Inteligo jest bankiem internetowym należącym do PKO BP. Nie musi Pani udawać się do oddziału, karta jest dostarczana za darmo przez kuriera wraz z umowami z banku.

 6. Klaudia

  Złozylam wniosek 2 dni temu ale narazie nie dostalam telefonu od kuriera. Pod jaki numer moge zadzwonic zeby sie dowiedziec co z moja umowa i kiedy bedzie?

  1. bankowe-konto.net

   Po złożeniu wniosku o otwarcie konta Inteligo w każdej chwili można sprawdzić jego status, dzwoniąc pod numer telefonu 801 121 121 lub 81 535 60 00. Konsultanci Inteligo są do Pani dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zapraszam do ewentualnego kontaktu. Pozdrawiam.

 7. Natalia

  Mnie do Inteligo przekonał wygodny interfejs obsługi konta i możliwość wyłączenia transakcji zbliżeniowych na karcie debetowej. Polecam to konto.

  1. bankowy

   Duży i solidny właściciel czyli PKO BP dba o niezawodność sytemu transakcyjnego darmowego konta Inteligo.

 8. olaf

  Konto zakłada się naprawdę szybko, w moim przypadku:
  czwartek 23:10 wypełniłem wniosek z linku na tej stronie
  piątek 10:15 telefon z Inteligo potwierdzający mój wniosek
  sobota i niedziela wolne (przynajmniej dla mnie)
  poniedziałek 12.20 telefon z Firmy kurierskiej, kiedy mogą dostarczyć, chcieli na rano ale nie pasowało mi
  wtorek 17:15 kurier dostarczył przesyłkę – nienaruszoną
  wtorek 17:30 jestem już po aktywacji konta, karty itd i przelałem trochę kasy na nowe konto

 9. Emilia

  Czy karta visa electron mogę płacić w sklepie za zakupy ?

  1. bankowy

   Tak, nie jest pobierana z tego tytułu żadna prowizja. Jeżeli wyda Pani kartą zaledwie 100 zł miesięcznie to karta jest darmowa. Jeżeli w którymś z miesięcy nie wyda Pani kartą min. 100 zł to opłata za kartę w tym miesiącu wyniesie tylko 4 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jeżeli nie jesteś robotem sieciowym wykonaj działanie i wpisz liczbę: *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.