«

»

Jak założyć konto internetowe w banku

Instrukcja jak założyć konto internetowe w banku bez opłat (24 godz. na dobę i 7 dni w tyg.). Konto założysz całkowicie bezpłatnie i bezpiecznie korzystając z szyfrowanych Jak założyć konto internetowewniosków, które łączą Cię bezpośrednio z systemem informatycznym banku. Samo założenie bankowego konta zajmuje zaledwie kilka minut, które poświęcisz na wypełnienie formularza internetowego.

Konto internetowe – jest osobistym kontem bankowym, którym zarządza się przez Internet. Proces zakładania konta polega na wypełnieniu wniosku dostępnego przez Internet. Formularze te są całkowicie bezpieczne i zaszyfrowane protokołem ssl (nikt niepowołany nie ma dostępu do Twoich danych).

Cała procedura sprowadza się do 3 kroków:

1. Przygotuj dokumenty i dane niezbędne do założenia konta:dokumenty założyć konto

 • dowód osobisty
 • numer telefonu komórkowego (pod którym skontaktuje się z Tobą konsultant banku)
 • adres poczty e-mail (może być darmowa np. na wp.pl, onet.pl, itp. portalach)

2. Wybierz darmowe konto internetowe 2013. Aktualnie polecam:

załóż konto - wniosek

mBank – eKonto

Darmowe konto internetowe, bez opłat za konto, przelewy internetowe i brak konieczności zachowania stałych wpływów na konto.mbank - ekonto

3. Ostatnie formalności do założenia konta w banku:

 • Po wypełnieniu i wysłaniu przez Internet elektronicznego formularza, w czasie do 48 godzin (w dni robocze) konsultant z banku oddzwoni na podany przez Ciebie numer telefonu. Ustalisz wygodny dla Ciebie termin bezpłatnego dostarczenia dokumentów z banku do podpisu przez kuriera.
 • Podczas wizyty kuriera potwierdzisz swoją tożsamość dowodem osobistym i podpiszesz umowy o prowadzenie konta. Kopie umów oddajesz kurierowi, który bezpłatnie odwiezie je do banku.dokumenty założyć konto kurier
 • Bank przysyła do Ciebie za darmo w czasie do kilku dni pakiet aktywacyjny (PIN, instrukcje aktywacji konta i kartę jeżeli ją zamawiałeś/-aś). Aktywujesz konto za darmo przez Internet albo telefon zgodnie z instrukcją. I gotowe – to wszystko. Możesz cieszyć się darmowym kontem wykonując darmowe przelewy internetowe i wiele innych bezpłatnych usług.

Warto założyć konto internetowe online aby cieszyć się darmowym kontem i przelewami internetowymi oraz wieloma innymi bezpłatnymi usługami, których nie oferują bezpłatnie stare, tradycyjne konta bankowe.

Zakładasz konto wypełniając wniosek – link do odpowiedniego formularza: (wystarczy dowód osobisty, kontaktowy nr telefonu oraz mail).

załóż konto - wniosek

——————————————————————-

Artykuł jest chroniony prawami autorskimi Copyright © bankowe-konto.net. Nie może być kopiowany ani też przedrukowany bez zgody autora. Grafika na stronie ma charakter informacyjny, należy do instytucji finansowych, które udostępniają ją zgodnie z regulaminem oferty.

Jak założyć konto internetowe w banku
0 głosów, średnia: 0.00 (wynik: 0%)

1 komentarz

 1. piotrek

  szukam porady ,mój brat jest za granicą ,firma w której pracuje chce numer konta (którego niema) gdyż jego wypłata miała wpływać na moje konto tak ustalił z pośrednikiem ale co do czego warunki na miejscu się zmieniły i chłopak został bez konta .Chciałbym założyć jemu konto internetowe ,ale cz kurier pojedzie do Niemiec z papierami do podpisania.

  1. bankowy

   Zgodnie z regulaminem konto w mBanku może założyć polski rezydent przebywający czasowo za granicą.
   Jeśli Pański brat przebywa za granicą i sądzę że ma w Niemczech dostęp do Internetu, wystarczy dowód osobisty, telefon komórkowy i adres poczty e-mail aby założył konto.
   Komplet dokumentów mBank wyśle do Niego nie kurierem lecz pocztą. Podpisanie umowy poza Polską musi nastąpić w obecności przedstawiciela dyplomatycznego lub urzędnika konsularnego. Sprawę powinno rozwiązać pokazanie umowy w ambasadzie PL lub u konsula PL. Takie poświadczenie Umowy (apostille) jest warunkiem odblokowania rachunku.
   Pozdrawiam.

 2. bonzo

  Jeżeli założę konto z kartą jak długo czeka się na kartę do konta ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jeżeli nie jesteś robotem sieciowym wykonaj działanie i wpisz liczbę: *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.