«

»

Osobiste konto internetowe Credit Agricole Bank

Credit Agricole to międzynarodowa grupa bankowa, która wywodzi się z Francji. W Polsce „zielony bank”, jak bywa często nazywany wszedł na rynek przejmując i przekształcając dawny Lukas Bank. Poznaj osobiste konto ProstoOszczędzające, załóż ten rachunek internetowy i skorzystaj z wolności oraz nowych możliwości dla Twoich finansów osobistych.konto internetowe Credit Agricole

Konto PROSTOoszczędzające w Credit Agricole

Jest to podstawowe konto osobiste i aktualnie najlepsze konto internetowe w tym banku. Zapewnia dostęp i obsługę rachunku zarówno w placówkach Credit Agricol przez Doradcę oraz przez Internet i telefon 24 godziny na dobę. Jak przystało na nowoczesny rachunek dostajemy cały szereg darmowych usług i brak wymogów utrzymywania minimalnego salda na kocie i co miesięcznych wpłat.

załóż konto - wniosek

Karta do konta – Visa Electronkarta Credit Agricole

Możesz założyć konto z kartą debetową lub bez karty.

Do konta PROSTOoszczędzającego wydawana jest karta Visa Electron. Bank rozwija sieć wpłatomatów, gdzie bez prowizji można wpłacać gotówkę na konto oraz spłacać np. raty kredytu.

Potwierdzanie operacji internetowych i powiadomienia SMS

Operacje wykonywane przez Internet np. darmowe przelewy potwierdzasz za pomocą jednorazowych haseł, które przychodzą SMS-em na podany przez Ciebie nr telefonu komórkowego. Możesz potwierdzać je za pomocą Tokena (jeżeli wybierzesz Token przy zakładaniu konta). Ale aby token pozostał darmowy musisz wykonać minimum jeden przelew z konta w miesiącu.

Powiadomienia SMS – jeżeli włączysz tą usługę możesz ustawić sobie komunikat np. o zaksięgowaniu wynagrodzenia na Twoim koncie. Otrzymasz wtedy powiadomienie SMS z kwotą przelewu jaki dotarł na konto.

Limit kredytowy do konta

Masz możliwość skorzystania z indywidualnego limitu kredytowego przyznanego do konta (do 7 dni miesięcznie bez odsetek). Warunkiem otrzymania limitu kredytowego są regularne wpływy na konto.

Opinia Eksperta

Konto PROSTOoszczędzające to nowoczesny rachunek osobisty Credit Agricole. Bank zapewnia darmowy dostęp do konta przez Internet i w placówkach naziemnych. Do konta podstawowego warto otworzyć konto oszczędnościowe o nazwie Rachunek Oszczędzam, aby tam ulokować nadwyżki finansowe na wyższy procent. Bank nie wymaga stałych dochodów aby otworzyć konto PROSTOoszczędzające. Bezpośrednio z konta można doładować swój telefon komórkowy.

Jak założyć konto (24 godz. na dobę i 7 dni w tyg.)
 • Wystarczy wypełnić internetowy wniosek o konto. Przygotuj: dowód osobisty, nr telefonu komórkowego, adres poczty e-mail.
 • Po wypełnieniu formularza Doradca kontaktuje się z Klientem, po czym kurierem Bank wysyła na podany adres dokumentację do podpisu. Dostarczenie umów z banku jest bezpłatne.
 • Twoje konto zostanie uaktywnione po otrzymaniu przez Bank, podpisanej przez Ciebie umowy konta, o czym zostaniesz powiadomiony pocztą elektroniczną.
 • Po otrzymaniu przesyłki bank wyśle do Ciebie za darmo drugi egzemplarz umowy oraz kartę, PIN do karty i/lub token (jeśli złożyłeś na nie zapotrzebowanie)

załóż konto - wniosek
————————————————————————————————————————————

Copyright © bankowe-konto.net. Artykuł jest chroniony prawami autorskimi. Nie może być kopiowany bez zgody autora. Część elementów graficznych na stronie należy do instytucji finansowych, które udostępniają je wyłącznie w celach informacyjnych, zgodnie z regulaminem oferty.

Osobiste konto internetowe Credit Agricole Bank
3 głosy, średnia: 5.00 (wynik: 98%)

1 komentarz

Przejdź do formularza komentarzy >>

 1. Włodzimierz

  Czy konto może przyjmować przelewy w euro z Amazona za sprzedane książki?
  Czy rachunek posiada numer IBAN (15-31 znaków) i kod BIC /SWIFT 8-11 znaków/?

  1. bankowe-konto.net

   Tak, konto przyjmuje przelewy zagraniczne i spełnia wymogi IBAN oraz SWIFT.

 2. jacys

  Skończyła mi się ważność karty do konta. Co mam zrobić?

  1. bankowy

   Karta do konta po upływie terminu jej ważności jest wznawiana automatycznie i przesyłana przez Bank tak, jak jej poprzedni egzemplarz (najczęściej na wskazany przez Klienta adres korespondencyjny).
   Warunkiem wznowienia karty jest jej użytkowanie (Bank nie wznawia kart, jeśli nie były użyte ani razu w ciągu 6 miesięcy przed upływem terminu wskazanego na aktualnym egzemplarzu karty). Pozdrawiam.

 3. tadeusz

  jak mozna zalozyci konto internetowe przez komputer

  1. bankowe-konto.net

   Witam, wystarczy kliknąć na odnośnik – Zakładam konto – wniosek. Zostanie Pan przekierowany do formularza. Następnie proszę wybrać opcję wniosek o konto z kurierem, który bezpłatnie dostarczy umowy do podpisu.
   Potrzebny będzie dokument tożsamości (polski dowód osobisty lub paszport) w pierwszej stronie wniosku – Otwórz konto.
   Wybór pakietu konta – Konto PROSTOoszczędzające.
   Karta płatnicza do konta – Karta Visa Electron
   Należy wypełnić i zaakceptować resztę pól formularza.

 4. Martyna

  Witam , chcialabym sie zapytac, jak aktywowac karte ?Chcialabym to zrobic osobiscie przez internet,jednak nie mam zalozonego konta internetowego, z czym rowniez mam problem, bo kiedy wpisuje swoj identyfikator z kodem zostaje on odrzucony.

  1. bankowe-konto.net

   Witam. Aktywacji karty płatniczej można dokonać za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24 pod numerem tel. 801 33 00 00, 71 35 49 009, w dowolnej placówce Credit Agricole Bank Polska S.A. lub poprzez serwis internetowy.

   W celu aktywacji karty poprzez serwis internetowy, należy (po zalogowaniu) wykonać operację: Karty płatnicze-Lista kart-Status-Uruchom.
   Pełna aktywacja karty następuje (po wykonaniu opisanej operacji) przez pierwsze jej użycie z wykorzystaniem PINu (w bankomacie lub terminalu POS).

   W celu nadania dostępu do serwisu internetowego proszę skontaktować się z CA za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24 pod numerem tel. 801 33 00 00, 71 35 49 009 (operacje są wykonywane po podaniu telekodu; koszt połączenia z ww. numerami taryfikowany jest wg stawki operatora obsługującego danego Użytkownika) lub w dowolnej placówce Credit Agricole Bank Polska S.A.

   Identyfikator nadany przez Bank to unikalny ciąg sześciu liter zakończony cyfrą, natomiast hasło składa się z 6 do 10 znaków i zawiera co najmniej jedną dużą literę, jedną małą literę i jedną cyfrę.

   Lista Placówek Bankowych znajduje się na stronie internetowej Banku:
   http://www.credit-agricole.pl/kontakt/placowki-i-bankomaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jeżeli nie jesteś robotem sieciowym wykonaj działanie i wpisz liczbę: *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.