Jak działają kraniki kryptowalut?

Kraniki kryptowalut (faucet) to strony internetowe, które rozdają niewielkie części konkretnej kryptowaluty (np. kraniki bitcoina). Na jakich zasadach się to odbywa? Faucety rozdają nam ułamkowe części kryptowalut w zamian za to, iż wejdziemy na ich serwis i zobaczymy reklamy. Np. kraniki btc mogą zarabiać poprzez umieszczone na stronie reklamy, jak również dzięki rozwiązywaniu captch z reklamowymi hasłami. Części kryptowalut otrzymujemy w chwili, kiedy w prawidłowy sposób przepiszemy kod captcha. Ma to na celu sprawdzenie, czy nie oszukujemy i nie jesteśmy robotami, które klikają w sposób automatyczny. 

Jak zacząć przygodę ze zbieraniem kryptowalut?

Stawianie swoich pierwszych kroków w zakresie tej dziedziny nie jest zbyt trudne. Musimy nauczyć się wyłącznie systematyczności i obserwować, jak stan naszego konta będzie się powiększać każdego dnia. Niemniej jednak warto na samym początku zapoznać się z teoretycznymi podstawami, które sprawią, iż będziemy szybko i sprawnie działać, zaś kraniki bitcoin pozwolą nam na osiąganie dodatkowych dochodów. 

Zbieranie kryptowalut powinniśmy rozpocząć od darmowych kraników, których zarobek oparty jest na reklamach. Najlepsze kraniki kryptowalut 2020 znajdziemy oczywiście na dobrze sprawdzonych stronach internetowych. Dlatego też warto poddać weryfikacji serwisy, na których zamierzamy się zarejestrować. Musimy mieć na uwadze, iż nie każdy kranik bitcoin jest wypłacalny, dlatego lepiej od razu wyeliminować takie, które wzbudzają nasze wątpliwości. 

Nierzadko przed rozpoczęciem zbierania kryptowalut, konieczne staje się rozwiązanie różnych rodzajów Captcha. Zaczynając od obrazkowych, poprzez puzzle, jak również takie, które poproszą nas o uzupełnianie brakujących w słowach liter. Przed zarejestrowaniem się na jakiekolwiek stronie zawierającej kranik, warto zapoznać się faucet crypto opinie, aby móc podjąć właściwą decyzję. 

Gdzie gromadzi się otrzymane w kranikach coinsy?

Celem przechowywania kryptowalut stworzono specjalne wirtualne portfele. Większość kraników kryptowalut, zebrane coinsy przesyła w sposób automatyczny do wybranego przez nas portfela. Później możemy wymienić je na zwykłą walutę, np. na złotówki, albo poczekać, aż kurs danej waluty zmieni się na naszą korzyść. Wymiana coinsów na prawdziwe pieniądze, to z pewnością najprzyjemniejsza część zbierania darmowych części kryptowalut na stronach, będących kranikami. Być może początkowe kwoty nie są zbyt oszałamiające, ale z czasem możemy zebrać niezłą sumkę. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *