Rozwój bankowości osobistej

rozwój bankowości

W obecnych czasach trudno znaleźć człowieka, który nie ma konta w banku. Dawniej nie było to popularne, ludzie swoje oszczędności przechowywali w domu, zaś świadczenia pieniężne dostawali za pomocą poczty (na przykład renty i emerytury), wypłaty w kasie zakładu pracy itp. Obecnie większość ludzi ma rachunki bankowe, na które wpływają im różnego rodzaju dochody, a także za pomocą, których mogą dokonywać operacji finansowych, czyli opłacać rachunku, robić przelewy itp. Jest to bez wątpienia niezwykle wygodne i posiada wiele dodatkowych rozwiązań, jak na przykład możliwość ustalenia stałych zleceń przelewów i automatyczne opłacanie w ten sposób abonamentu telewizyjnego, opłat za telewizję satelitarną czy Internet.

Możliwości nowoczesnych rachunków bankowych

Niektórzy nawet nie tylko posiadają jedno konto, ale w jego ramach mają wiele rachunków, za pomocą, których dokonują różnego rodzaju operacji. Taką dodatkową opcję posiada na przykład rachunek w ING Banku Śląskim. Jest to bardzo wygodne zwłaszcza dla osób, które mają różne wpływy czy też chcą korzystać z części swoich pieniędzy, a inne oszczędzać na odrębnym rachunku. Bardzo rozpowszechniona jest też bankowość elektroniczna, która również oferuje ING Bank Śląski, a także zdecydowana większość banków działających na rynku. Przez Internet można założyć konto, dokonywać przelewów, zarządzać nim i wykonywać wiele operacji bez wychodzenia z domu. Także opisywane przeze mnie na blogu instrukcja zakładania konta w ING Banku Śląskim. Jest to też często bardzo opłacalne, bo prowadzenie takiego konta nierzadko jest darmowe, podobnie jak przelewy wewnętrzne, wypłaty z bankomatów itp. Nieznaczne prowizje pobierane są za inne operacje, jak na przykład wykonywanie przelewów na konta w innym banku czy też płacenie kartą kredytową.

Uproszczenie procedur bankowych w bankowości ING

Skutkuje to brakiem potrzeby koncentrowania się na wydatkach związanych z posiadaniem swojej „własnej przestrzeni” w banku, wśród innych osób, które zaufały bankowi i korzystają z takiej do dziś.! Opinie klientów są wyraźnie pozytywne. Może nie wszystko związane z dużą liczbą pozytywnych opinii, jest godne uwagi i warte słów, które wcześniej padły, ale to przecież bank! Ludzie, którzy korzystają z jego usług, powierzają swoje pieniądze i są zadowoleni. To nie może być fałsz! Powierzanie komuś swoich osobiście zarobionych środków finansowych nie należy do powszechnego zjawiska. Konto Direct w banku ING najwyraźniej okazuje się bardzo korzystne, a skoro tak duże grono korzysta możliwości przez nie oferowanych, stawia je w pozytywnym świetle. Dla osób mających wątpliwości, organizowane są promocje z bonusowym kapitałem, który wędruje prosto na nowo założone konto. Czy może być coś wspanialszego? Jeśli zakłada się konto direct w banku Ing, otrzymuje się czasami kapitał na start! Gdyby można było tak łatwo zarabiać pieniądze. Instytucja gorąco zachęca do korzystania z jej usług i daje tak wielkie profity. Jedyne, co trzeba zrobić, to poświęcić kilka minut i gotowe. Nie pozostaje nic innego, tylko cieszyć się z nowych możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *